КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Пільги та субсидії


Файлы для скачивания:

Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій 494 kb Сохранить на диск
Открыть в новом окне
Типовий комплект документів для оформлення житлових субсидій

 

  • Допомогу держави – субсидію – може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина. 

Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб і оформлюється на будь-кого з членів сім’ї. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії.

До Постанови КМУ від 6.06.2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” та інших документів, яким регулюється надання пільг та субсидії, 27 квітня внесені зміни (постановами КМУ № 317 та № 319), які набрали чинності 30 квітня 2016 року.


Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 року №475 удосконалено спрощений порядок призначення та надання населенню житлових субсидій. 

Крім того, вказаною постановою передбачено забезпечення доставки домогосподарствам бланків заяв про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії в період до 1 вересня та 1 листопада 2015 року для звернення за призначенням субсидії на опалювальний період.

Також законодавчо регулює порядок надання субсидій 

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"

Увага! Якщо Ви вже подали до Департаменту праці та соціального захисту населення документи для призначення субсидії, то отримані бланки заповнювати та надавати їх додатково непотрібно! (більше див. ТУТ)

Інструкція про порядок заповнення бланків

Якщо у Вас виникнуть питання, то відповіді на них Ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради

пров. Ковальський, буд. 14,

м. Біла Церква, 09100

або за телефонами:

  • (04563)  5-33-25;
  • (04563)  5-71-23;
  • (04563) 5-85-34;
  • (04563) 5-45-94

і за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

Більше інформації про житлові субсидії - на сайті Міністерства соціальної політики України
Деякі актуальні питання щодо житлових субсидій 

 

Шановні споживачі!

Міністерством соціальної політики України розроблено 

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ СУБСИДІЇ,

скориставшись яким, можна здійснити орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. 
 
Визначитися з нормами споживання комунальних послуг Вам допоможе ця інформація:
 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2017. Создание сайтов - ABC.NET.UA