КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Звернення до субсидіантів стосовно оплати за послуги теплопостачання

 

      Шановні споживачі!

  • Звертаємо Вашу увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач обов’язково має сплачувати рахунки за послуги, оскільки прострочена понад місяць заборгованість, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (понад 340 гривень), унеможливить подальше надання державної підтримки.

Якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020рр. не призначатимуть.

У п.6 постанови КМУ № 848 зазначається, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:

(підпункт 5) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.

У цьому випадку житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі) протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку - з місяця, наступного за тим, в якому до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення надійшло документальне підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

  
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2019. Создание сайтов - ABC.NET.UA