КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Звернення до мешканців м-ву Леваневського стостовно послуги теплопостачання

 

  Шановні мешканці масиву Леваневського

  •  Доводимо до Вашого відома, що станом на 08:00 годину 22.11.2018 року температура теплоносія від ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ» складає в подаючому трубопроводі до масиву Леваневського 55С. При цьому температура теплоносія, який зайде у житлові будинки, буде складати приблизно 50С.

Відповідно до температурного графіку при t зовнішнього повітря  -2С температура теплоносія, який подає виробник тепла на житловий масив, повинна складати 65С.  Тобто відхилення від нормативної температури – більше 10С.

Наразі питання знаходиться на контролі у керівництва міста і КП БМР «БЦТМ». Найближчим часом ситуація має стабілізуватись.

  • Звертаємо Вашу увагу, що нарахування за послуги централізованого теплопостачання мешканцям будинків, обладнаних будинковими приладами обліку теплової енергії, буде проводитись відповідно до показників вузлів обліку за фактично отриману теплову енергію

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

  • Просимо всіх споживачів вчасно проводити оплату за отримані послуги теплопостачання та погасити борги за тепло для послідуючого врегулювання фінансових відносин з виробником теплової енергії ПРАТ «Білоцерківська ТЕЦ» та постачальниками природного газу.

З повагою, адміністрація КП БМР «Білоцерківтепломережа» 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2019. Создание сайтов - ABC.NET.UA