КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Щодо інформаційного повідомлення про намір встановлення тарифів шляхом коригування окремих складових

 

  • З 14.12.2021 р. на офіційному веб-сайті  Білоцерківської міської ради та офіційному сайті КП БМР «БЦТМ» було оприлюднено "ІІнформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів шляхом коригування окремих складових на теплову енергію виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послугу з постачання теплової енергії для категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі та релігійні організації та постачання гарячої води для потреб бюджетних організацій в місті Біла Церква».
  • В повідомленні було зазначено, що питання, зауваження та пропозиції щодо вищенаведених тарифів, що встановлюються шляхом коригування окремих складових, приймаються КП БМР «Білоцерківтепломережа»  за поштовою адресою: 09100 м. Біла Церква, вул. Мережна, 3 та на електронну адресу підприємства bctm@magnus.kiev.ua протягом 7 календарних днів з дати оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті  Білоцерківської міської ради.

    Повідомляємо, що за період 7 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення ніяких пропозицій та зауважень на адресу підприємства (поштову та електронну) не надходило. 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2022. Создание сайтов - ABC.NET.UA