КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Щодо застосування постанови Кабміну №1082 (ВІДЕО)

 

    Шановні споживачі!

      На сьогоднішній день застосування перерахунку плати за теплопостачання у зв’язку зі зміною ціни природного газу поставило перед тепловими господарствами України більше питань, ніж відповідей.

    Урядова ініціатива (постанова Кабміну від 24.12.2019р. №1082) декларує можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок плати для споживачів теплової енергії у зв’язку із зниженням ціни природного газу, але не дає конкретного механізму застосування положень цієї постанови.

   Багато теплопостачальних підприємств взагалі не змогли зменшити нарахування за грудень, тому що мають економічно необґрунтований тариф, який не покриває видатків на утримання теплового господарства, обтяженого мільйонними боргами перед НАК Нафтогазом.

15 січня 2020 року в Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг була створена спеціальна робоча група для проведення моніторингу здійснення перерахунків плати за теплопостачання для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу 

(співголови – перший заступник голови Комітету Кучеренко О.Ю. та член комітету Пивоваров Є.П.). Перше засідання групи, на яке були запрошені мери міст і керівники теплопостачальних підприємств, відбулося 3 лютого.

   По результатам цього засідання були зроблені висновки, що постанова №1082 носить загалом політичний та популістський характер. Ця ініціатива уряду недостатньо опрацьована і не є такою, що придатна для застосування в практичній діяльності проблемних теплових господарств.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Тому КП БМР «БЦТМ», яке сьогодні знаходиться в скрутному фінансовому становищі у зв’язку з великою сумою заборгованості споживачів за надані послуги теплопостачання та через борги підприємства перед гарантованим постачальником природного газу НАК «Нафтогаз України», сподівається, що уповноважені державні органи, НКРЕКП в найкоротші терміни нададуть роз’яснення щодо можливості практичного застосування положень даної постанови. 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2020. Создание сайтов - ABC.NET.UA