КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Щодо особи, відповідальної за будинковий прилад обліку теплової енергії

 

  • Для того, щоб процес обслуговування та експлуатації будинкового лічильника був прозорим та зрозумілим для всіх споживачів, потрібно, щоб у громади будинку був свій представник, відповідальний за будинковий лічильник. Тому ми підтримуємо та заохочуємо ініціативи громад будинків відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» обирати особу, відповідальну за будинковий вузол обліку теплової енергії та зняття його показників.

     Для цього мешканцям будинку потрібно провести загальні збори, на яких визначити хто буде відповідати за тепловий лічильник, та більшістю голосів підтримати цю кандидатуру (підтвердженням є протокол загальних зборів мешканців будинку). З цим протоколом уповноважена особа звертається до КП БМР «БЦТМ».

   Зі свого боку представники КП БМР «БЦТМ», як надавачі послуг, в рамках співпраці зі споживачами проведуть відповідний інструктаж відповідальної особи та ознайомлять її з принципами роботи теплового лічильника.

     Тож, будь ласка, проводьте загальні збори мешканців Вашого будинку та визначайтесь з уповноваженою особою, яка буде відповідати за будинковий прилад обліку теплової енергії та зняття його показників. Ми завжди готові до плідної співпраці з представниками громад будинків.

 

  • Витяг із закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

 розділ II, ст.7 - Доступ до вузлів обліку:

«4. Власник (співвласники) будівлі або його (їх) представник мають право доступу до місць установлення вузлів комерційного обліку для перевірки схоронності та зняття показань.

5. Порядок доступу до вузлів комерційного та розподільного обліку, приладів - розподілювачів теплової енергії визначається законом та умовами договору про надання відповідної комунальної послуги».

Розділ III, ст.11 - Зняття показань вузлів обліку та приладів - розподілювачів теплової енергії

«2. У разі якщо зняття показань вузлів обліку, а також приладів - розподілювачів теплової енергії здійснюється виконавцем або визначеною власником (співвласниками) іншою особою, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги, за допомогою систем дистанційного зняття показань, таке зняття може здійснюватися без присутності споживача або його представника.

  У такому разі виконавець зобов’язаний забезпечити можливість самостійного (без додаткового звернення до виконавця в кожному окремому випадку) ознайомлення представника споживачів (представника об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, управителя багатоквартирного будинку) з показаннями вузла комерційного обліку через інтерфейс такого вузла обліку та всіх споживачів через електронну систему обліку розрахунків споживачів».

  
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2019. Создание сайтов - ABC.NET.UA