КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Щодо обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення

 

   Шановні споживачі!

    Досить часто КП БМР «БЦТМ» отримує звернення від мешканців багатоквартирних будинків  з наріканнями на те, що у них в квартирі холодно (чи жарко).  

   Так, вчора, 11.02.2021, близько 9 години вечора, мешканці з будинку №34 по вул. Павліченко скаржились на те, що в квартирі холодні батареї.

   Але на час звернення, за оперативною інформацією диспетчера дільниці МКУ (модульних котельних установок), модульна дахова котельня, встановлена на будинку за адресою вул. Павліченко, 34, працювала (та працює) в штатному режимі, і робочі показники котельні відповідають встановленому регламенту (за виключенням аварійної зупинки котельні з 9:30 до 13:30 11.02.2021 на період усунення пошкодження у внутрішньобудинковій системі опалення).

Відповідно, проблема порушення температурного режиму в окремих квартирах, стосувалась не роботи котельні, а функціонування внутрішньо будинкової системи опалення (розбалансування або заповітрення).

  • Внутрішньобудинкові системи житлових будинків знаходяться на обслуговуванні відповідного ЖЕКу, ОСББ, ЖБК чи ін., який здійснює їх ремонт, в т.ч. підготовку до опалювального сезону та роботу в опалювальний сезон.
  • В разі виникнення проблем з внутрішньо будинковою системою опалення, просимо звертатись до балансоутримувача вашого будинку.


 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2021. Создание сайтов - ABC.NET.UA