КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо затвердження структури та встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання і послуги з ЦО

 

Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо затвердження структури та встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з централізованого опалення і з централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів по КП БМР «Білоцерківтепломережа»

 

    На виконання вимог «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг» (далі - НКРЕКП), затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017г. №866 (зі змінами та доповненнями), КП БМР «Білоцерківтепломережа» інформує про проведення відкритого обговорення щодо затвердження структури та встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з централізованого опалення і з централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів по КП БМР «Білоцерківтепломережа».

  Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються до 02.05.2019 р. за адресою: КП БМР «Білоцерківтепломережа» вул. Мережна 3, м. Біла Церква, Київська обл. 09100; ел. пошта: bctm@magnus.kiev.ua з позначкою «зауваження до коригування тарифів». 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2019. Создание сайтов - ABC.NET.UA