КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Фахівці КП БМР "БЦТМ" взяли участь у навчальному семінарі по проекту KeepWarm

 

  • 11 грудня у м. Біла Церква розпочався перший навчальний семінар в рамках проекту “Покращення ефективності систем централізованого теплопостачання в Центральній та Східній Європі”, або KeepWarm, який фінансується програмою ЄС Горизонт 2020.

Міський голова м. Біла Церква Генадій Дикий звернувся до учасників із вітальним словом і звернув увагу на важливість модернізації централізованої системи теплопостачання.

Метою проекту KeepWarm є пришвидшення економічно ефективних інвестицій у модернізацію систем централізованого теплопостачання в Центральній та Східній Європі.

Проект буде найбільш активно реалізуватися у семи країнах: Австрія, Хорватія, Чеська республіка, Латвія, Сербія, Словенія та Україна. У цьому регіоні системи централізованого теплопостачання часто досі є неефективними та у більшості випадків досі у великій мірі залежать від викопного палива (мазут, природний газ або вугілля).

 Координатором проекту є GIZ. В Україні у проекті, що реалізується за підтримки Держенергоефективності, беруть участь теплопостачальні підприємства міст Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Біла Церква та Калуш. ТОВ “КwТ-Енергія” є партнером проекту в Україні.

  • “Метою даної ініціативи, що розпочалася у квітні 2018 року, є модернізація систем централізованого теплопостачання в усьому регіоні та скорочення викидів парникових газів завдяки покращенню роботи систем та підтримки переходу на джерела енергії, що спричиняють менше забруднення, зокрема відновлювані ресурси,” - відзначив директор ТОВ КТ-Енергія, Кирило Томляк. 

11 партнерів проекту працюватимуть, аби забезпечити поширення використання кращих практик екологічно-дружнього розвитку систем опалення та охолодження в усій Європі, повторюючи підхід проекту KeepWarm в інших країнах та регіонах навіть після завершення реалізації проекту у вересні 2020 року.

Проект включає кілька основних компонентів, одним з яких є проведення навчань для представників теплопостачальних компаній. Передбачається проведення 5 блоків навчань, два з яких, в т.ч. і цей перший блок, будуть присвячені технічним питанням. Крім того, передбачено ще три блоки:

  • навчання з питань використання відновлюваних джерел енергії та вторинних енергетичних ресурсів;
  • навчання з фінансових питань;
  • навчання з управлінських питань та навчання з організаційних питань.

Окрім навчання, проект матиме такі складові:

  • розробка фінансових моделей та проектних пропозицій для пріоритетних проектів модернізації систем теплопостачання;
  • сприяння реалізації пілотних проектів модернізації систем теплопостачання;
  • аналіз регуляторної бази та напрацювання пропозиції щодо включення питань модернізації систем теплопостачання у регіональні та національні програми розвитку;
  • поширення інформації про проект та обмін досвідом із закордонними парнерами проекту.


Фотогалерея: Фахівці КП БМР "БЦТМ" взяли участь у навчальному семінарі по проекту KeepWarm

 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2019. Создание сайтов - ABC.NET.UA