КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

На засіданні виконкому прийнято рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію

 


26 жовтня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

  • Членами виконавчого комітету прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Доповідаючи дане питання в.о.директора департаменту ДЖКГ Альона Колотницька зазначила: «Даним рішенням встановлено КП БМР «Білоцерківтепломережа» тарифи на послугу з постачання теплової енергії з ПДВ для потреб населення 2215,61 грн/Гкал; для потреб бюджетних установ 3672,5 грн/Гкал; для потреб інших споживачів 4690,75 грн/Гкал; для потреб релігійних організацій 3751,63 грн/Гкал.

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення буде введено в дію окремим рішенням виконавчого комітету міської ради. Тариф для населення, який буде застосовуватися в опалювальний період 2021-2022рр. також впровадиться окремим рішенням. Решта пунктів рішення набирає чинності з 27 жовтня 2021р.

З 01 листопада ц.р. у зв’язку із збільшенням вартості природного газу для категорії – інші споживачі, тариф на теплову енергію складатиме 6459,83 грн/Гкал з ПДВ».

Зокрема, міський голова Геннадій Дикий зауважив, що через критичну ситуацію на європейських ринках газу, для забезпечення сталого проходження опалювального періоду, Урядом України підписано Меморандум з Асоціацією міст України  щодо незмінної ціни на газ для населення – 7420 грн/1тис.куб м , для бюджетних установ та організацій –16400 грн/1тис.куб м (без транспортування та розподілу), оскільки населення та бюджети міст не зможуть сплачувати за теплопостачання з використання природного газу за європейською ціною.

Отож, ціна на газ для населення й бюджетних установ і організацій буде незмінною до кінця 2022 року. Рішення приймається, аби мати чіткі розрахунки і визначити різницю в тарифах, для отримання часткової компенсації «Білоцерківтепломережею» із державного бюджету та спрямовування частини коштів з міського бюджету (https://bc-rada.gov.ua/node/13269) 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2021. Создание сайтов - ABC.NET.UA