КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

Інформація щодо тарифів на послугу з теплопостачання

 

     Шановні споживачі!

     Останнім часом в деяких ЗМІ з’явилась інформація щодо підвищення тарифу за послугу постачання теплової енергії для населення з січня 2020 року.

   Звертаємо Вашу увагу, що нарахування за січень 2020 року буде проводитись за тарифами, затвердженими  Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 10.12.2018 року № 1738 «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого опалення, що надається населенню КП БМР «Білоцерківтепломережа». 

     Відповідно до вищевказаної Постанови № 1738 вартість 1 Гкал складає 1 550,83 грн. для будинків з будинковими та квартирними приладами обліку; вартість 1 кв. м опалювальної площі без приладів обліку становить 39,66 грн.

   Постановою НКРЕКП від 14.01.2020 року № 75 встановлюються тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання Комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», а не на послугу з постачання теплової енергії.

      Лише після прийняття постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів послугу з постачання теплової енергії, про що інформація буде оприлюднена на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та на офіційному сайті КП БМР «БЦТМ», для населення буде застосовуватись тариф 1696,82 грн за 1 Гкал. 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2020. Создание сайтов - ABC.NET.UA