КП БМР БЦТМ
  Правова база Контакти  
 
 

До уваги споживачів, які не визначилися з моделлю договірних відносин та не уклали договори про надання послуги з постачання теплової енергії !!!

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ

(договір публічної оферти)

з індивідуальним споживачем про надання послуги
з постачання теплової енергії

(без обслуговування внутрішньо будинкових мереж»)

від 30.09.2021 року 

З  01.05.2021 року набрав чинності Закон України від 03.12.2020 року №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (далі – Закон №1060).

Згідно із Законом №1060 внесено низку змін до Законів України:

    –  «Про місцеве самоврядування в Україні»;

    –  «Про теплопостачання»;

    –  «Про метрологію та метрологічну діяльність»;

    –  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

    –  «Про житлово-комунальні послуги».

Внесені зміни передбачають комплекс важливих рішень, як для підприємств галузі теплопостачання, так і для споживачів комунальних послуг.

Зокрема, інформуємо про основні зміни, які були внесені до Закону України від09.11.2017 р.  № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» стосуються порядкуукладання нових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води між виконавцями та споживачами послуг.

Згідно із змінами, внесеними Законом  №1060 до Закону України від 09.11.2017  № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон № 2189-VIII) передбачено запровадження публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.

Публічні договори приєднання вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.

Плата виконавцю комунальної послуги за новим індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається з:

1) плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;

2) плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України.

Плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача).

При цьому зазначаємо, що співвласникам багатоквартирного будинку надається право у будь-який час змінити вид договору у разі прийняття ними рішення про обрання моделі договірних відносин у багатоквартирному будинку.

Додаток. Публічний  договір (договір публічної оферти) з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії (без обслуговування внутрішньобудинкових мереж») від 30 вересня 2021 року

 


 
 
Головна Про підприємство Для населення Для юридичних осіб Правова база Контакти

КП БМР «БЦТМ» - Білоцерківтепломережа © 2012—2021. Создание сайтов - ABC.NET.UA