http://10.11.99.20/ua/about/pro_nas?print=1

Про нас / Про підприємство


«Білоцерківтепломережа» завжди поруч зі споживачами

 

    З метою забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання мешканців Білої Церкви та згідно з Розпорядженням №134 Київської обласної державної адміністрації від 13 березня 1997 року «Про розмежування майна комунальної власності області» було створено міжрайонне підприємство теплових мереж «Білоцерківтепломережа». 22 липня 1997 року заклад було включено до об’єктів комунальної власності міста як комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

    Сьогодні КП БМР «БЦТМ» КП БМР «БЦТМ» є найбільшим теплопостачальним підприємством в Київській області. КП БМР «БЦТМ» є найбільшим теплопостачальним підприємством в Київській області. Сьогодні підприємство експлуатує 76 котелень (в т.ч. 31 дахових модульних), 49 теплових пунктів (з них 8 індивідуальних), 163,34 км теплових мереж в двотрубному обчисленні. На котельних використовуються 402 газові котли загальною встановленою потужністю 389,12 Гкал/год (в т.ч. 260 модулів опалення).

     Безперебійну і надійну роботу КП БМР «БЦТМ» забезпечують висококваліфіковані кадри, які мають великий досвід роботи в галузі, штат співробітників складає 656 чоловік в опалювальний сезон. Співробітники регулярно проходять навчання та атестацію на знання профільних дисциплін та нормативно-правових актів. Для попередження виникнення аварій на теплових мережах на підприємстві створено потужну матеріально-технічну базу: на балансі перебуває 48 одиниць механізованої техніки, матеріали для проведення будівельно-монтажних, ремонтних робіт та ліквідації дрібних і масштабних проривів.

    «Білоцерківтепломережа» є членом Міжгалузевої Асоціації «Укртеплокомуненерго» – об’єднання, що координує діяльність теплогенеруючих, теплотранспортуючих та теплосервісних підприємств. Головна мета – вирішення питань енергозабезпечення; впровадження інвестиційних проектів з реконструкції та модернізації систем теплопостачання населених пунктів України.

   Щороку напередодні опалювального сезону «Білоцерківтепломережа» проводить планову підготовку до опалювального сезону; регулярно організовує заходи, спрямовані на зменшення втрат теплової енергії – заміну зношених труб на нові (попередньо ізольовані та оцинковані), застарілого обладнання – на енергоефективне із застосуванням альтернативних до газу видів палива, встановлення електрокотелень. Завдяки діяльності підприємства «Білоцерківтепломережа» в осінньо-зимовий період мешканці Білої Церкви отримують якісні послуги теплопостачання.

 

СТАТУТ КП БМР "БЦТМ"

Статут КП БМР "БЦТМ" в попередній редакції

 

КП БЦТМ Білоцерківтепломережа © 2021